Firma Medical4U.eu jest dystrybutorem sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, sprzętu firness, sport oraz Home. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem kilkunastu firm polskich oraz zagranicznych.Działamy na terenie całego kraju co pozwala na dobry i szybki kontakt z naszą firmą.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej, kosmetycznej i sportowej daje gwarancję ,że nasze realizacje spełnią oczekiwania klientów. Mocno działamy też na rynku lokalnym. Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie.
Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi, kompleksowość, nowoczesne i sprawdzone urządzenia to największy atut naszej firmy.

Nasze działania obejmują:

kompleksowe wyposażenie gabinetu (aparaty, meble ,części eksploatacyjne, akcesoria dodatkowe)
dostosowanie projektu do dofinanoswania UE, wymogów NFZ-u i Sanepid-u,
zapewniamy usługi finansowania na preferencyjnych warunkach-leasing i raty
profesjonalną opiekę posprzedażową,,
bezpłatne szkolenia dla stałych klientów,
serwis.

Realizujemy indywidualne zamówienia oraz wyposażamy kompleksowo gabinety rehabilitacji, szpitale, salony kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe oraz domy pomocy społecznej, placówki oświaty

Ciągle rosnąca liczba klientów świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług oraz o wysokiej jakości oferowanego sprzętu. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych produktów oraz zdobywać wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii w medycynie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Skontaktuj się z nami!

Tel kom +48 883 326 127
e-mail biuro@medical4u.eu